Структурни звена и длъжностни наименования |
Име, фамилия |
Декл. чл. 12, т. 1 |
Декл. чл.12, т. 2 |
КМЕТ на Община Кюстендил | Петър Паунов | Петър Паунов | Петър Паунов |
Зам.-кмет "Икономика и финанси" | Надя Каратова | Надя Каратова | Надя Каратова |
Зам.-кмет "Инвестиционна политика" | Росица Плачкова | Росица Плачкова | Росица Плачкова |
Зам.-кмет "Култура, образование, туризъм, младежки дейности и спорт" | Светослав Василев | Светослав Василев | Светослав Василев |
Зам.-кмет "Социални услуги, програми и проекти" | Радмила Рангелова-Тодорова | Радмила Рангелова-Тодорова | Радмила Рангелова-Тодорова |
Кмет на село Слокощица | Румен Калфин | Румен Калфин | Румен Калфин |
Кмет на село Жиленци | Камен Златков | Камен Златков | Камен Златков |
Кмет на село Жабокрът | Десислава Стоянова | Десислава Стоянова | Десислава Стоянова |
Кмет на село Пиперков чифлик | Стефан Котев | Стефан Котев | Стефан Котев |
Кмет на село Ябълково | Бисер Златков | Бисер Златков | Бисер Златков |
Кмет на село Коняво | Даниела Божилова | Даниела Божилова | Даниела Божилова |
Кмет на село Лозно | Пламен Матуски | Пламен Матуски | Пламен Матуски |
Кмет на село Соволяно | Пламен Илиев | Пламен Илиев | Пламен Илиев |
Кмет на село Багренци | Иван Христов | Иван Христов | Иван Христов |
Кмет на село Граница | Лъчезар Гергов | Лъчезар Гергов | Лъчезар Гергов |
Кмет на село Копиловци | Людмила Пухова | Людмила Пухова | |
Кмет на село Шишковци | Климент Терзийски | Климент Терзийски | Климент Терзийски |
Кмет на село Драговищица | София Плачкова | София Плачкова | София Плачкова |
Кмет на село Горна Гращица | Румен Чучков | Румен Чучков | Румен Чучков |
Кмет на село Николичевци | Спаска Методиева | Спаска Методиева | Спаска Методиева |
Кмет на село Богослов | Румен Веселинов | Румен Веселинов | Румен Веселинов |
Кмет на село Раждавица | Стоян Ръждавички | Стоян Ръждавички | Стоян Ръждавички |
Кмет на село Вратца | Валентин Точев | Валентин Точев | Валентин Точев |
Кмет на село Таваличево | Даниела Точева | Даниела Точева | Даниела Точева |
Кмет на село Гърляно | Венелин Енчев | Венелин Енчев | Венелин Енчев |
Кмет на село Скриняно | Кирил Стоименов | Кирил Стоименов | Кирил Стоименов |
Кмет на село Гюешево | Татяна Георгиева | Татяна Георгиева | Татяна Георгиева |
Кмет на село Гирчевци | Александър Йорданов | Александър Йорданов | Александър Йорданов |
Кмет на село Нови чифлик | Гюла Малчова | Гюла Малчова | Гюла Малчова |
Кмет на село Долна Гращица | Екатерина Николова | Екатерина Николова | Екатерина Николова |
Кмет на село Дворище | Руска Кръстева | Руска Кръстева | Руска Кръстева |
Кмет на село Берсин | Емил Емилов | Емил Емилов | Емил Емилов |
Кмет на село Стенско | Огнян Янев | Огнян Янев | Огнян Янев |
Кмет на село Търновлаг | Благовесна Николова | Благовесна Николова | Благовесна Николова |
Кмет на село Радловци | Цветанка Кьосева | Цветанка Кьосева | Цветанка Кьосева |
Кметски наместник с. Блатец, с. Леска, с. Лисец, с. Дождевица | |||
Кметски наместник с. Бобешино, с. Жеравино, с. Коприва, с. Црешново | Христина Илиева | Христина Илиева | Христина Илиева |
Кметски наместник на с. Буново | |||
Кметски наместник с. Горановци, с. Полетинци | Румен Алексов | Румен Алексов | Румен Алексов |
Кметски наместник с. Горна Брестница | |||
Кметски наместник с. Горно Уйно, с. Долно Уйно | |||
Кметски наместник с. Ломница, с. Гурбановци, с. Ивановци, с. Режинци, с. Чудинци | Кирил Георгиев | Кирил Георгиев | Кирил Георгиев |
Кметски наместник с. Грамаждано | Йоана Гогова | ||
Кметски наместник с. Долно село, с. Ръсово, с. Цървендол | Лозан Тасков | ||
Кметски наместник с. Каменичка Скакавица | |||
Кметски наместник с. Катрище | Васил Василиев | Васил Василиев | Васил Василиев |
Кметски наместник с. Мазарачево, с. Кършалево | Красимир Тодоров | Красимир Тодоров | Красимир Тодоров |
Кметски наместник с. Лелинци, с. Търсино | Венета Тодорова | Венета Тодорова | Венета Тодорова |
Кметски наместник с. Ново село, с. Савойски, с. Сажденик, с. Цървена ябълка | |||
Кметски наместник с. Полска Скакавица | Емил Димитров | Емил Димитров | Емил Димитров |
Кметски наместник с. Преколница | |||
Кметски наместник с. Цървеняно | Виолета Симеонова | Виолета Симеонова | Виолета Симеонова |
Кметски наместник с. Раненци | Мирослав Малинов | Мирослав Малинов | Мирослав Малинов |
Кметски наместник с. Церовица, с. Кутугерци | |||
Кметски наместник с. Шипочано, с. Гърбино | Андрей Милев | Андрей Милев | Андрей Милев |
Ръководител на звено за вътрешен одит | Николай Иванов | Николай Иванов | Николай Иванов |
Вътрешен одитор | Десислава Стойкова | Десислава Стойкова | Десислава Стойкова |
Стажант одитор | |||
ФИНАНСОВ КОНТРОЛЬОР | Борислава Харалампиева | ||
СЕКРЕТАР | |||
Началник отдел "КУС и ЧР" | Мирослав Миланов | Мирослав Миланов | Мирослав Миланов |
Главен експерт "Управление при кризи и ОМП" | Ивайло Чалъков | Ивайло Чалъков | Ивайло Чалъков |
Старши специалист "Деловодител" | Ренета Йорданова | Ренета Йорданова | Ренета Йорданова |
Старши специалист "Деловодител" | Розалия Чобанова | Розалия Чобанова | Розалия Чобанова |
Старши специалист "Деловодител" | Соня Фотева-Владимирова | Соня Фотева-Владимирова | Соня Фотева-Владимирова |
Технически сътрудник "Секретар" | |||
Главен експерт "Информационно обслужване" | Лилия Станкова | Лилия Станкова | Лилия Станкова |
Главен експерт "Информационно обслужване" | Мирослава Гаврилова | Мирослава Гаврилова | Мирослава Гаврилова |
Главен специалист "Информационно обслужване" | |||
Главен специалист "Личен състав" | Христина Христова | Христина Христова | Христина Христова |
Старши специалист "Охрана на труда и организатор" | Десислава Савова | Десислава Савова | Десислава Савова |
Главен специалист "Временна трудова заетост" | Даниела Владимирова | Даниела Владимирова | Даниела Владимирова |
Директор на дирекция "ФСДБ" | Маргарита Апостолова | Маргарита Апостолова | Маргарита Апостолова |
Главен експерт - зам. главен счетоводител | Светла Цолова | Светла Цолова | Светла Цолова |
Главен експерт "Бюджет и финанси" | |||
Старши експерт "Бюджет и финанси" | |||
Старши счетоводител | |||
Старши счетоводител | Мирослава Ранчева | ||
Старши счетоводител | Станислава Борисова | Станислава Борисова | Станислава Борисова |
Старши счетоводител | Иванка Павловa | Иванка Павловa | Иванка Павловa |
Старши счетоводител | Людмила Кашкина | Людмила Кашкина | Людмила Кашкина |
Старши счетоводител | Румяна Райчова | Румяна Райчова | |
Старши счетоводител | Борислава Стоименова | Борислава Стоименова | Борислава Стоименова |
Старши счетоводител | Живка Такова | Живка Такова | Живка Такова |
Старши счетоводител-касиер | Антоанета Пенева | Антоанета Пенева | Антоанета Пенева |
Старши счетоводител-касиер | Ели Димова | Ели Димова | Ели Димова |
Началник отдел "АО и ЕСГРАОН" | Таня Атанасова-Здравкова | Таня Атанасова-Здравкова | Таня Атанасова-Здравкова |
Старши специалист "Административно обслужване" | Ева Начова | ||
Старши специалист "Административно обслужване" | Райна Велинова | Райна Велинова | Райна Велинова |
Старши специалист "Гражданска регистрация ЕСГРАОН" | Силвия Веселинова | Силвия Веселинова | Силвия Веселинова |
Старши специалист "Гражданска регистрация ЕСГРАОН" | Мариета Илиева | Мариета Илиева | Мариета Илиева |
Старши специалист "Гражданско състояние" | Мариета Кашкина-Андонова | Мариета Кашкина-Андонова | Мариета Кашкина-Андонова |
Старши специалист "Гражданско състояние" | Елза Първанова | Елза Първанова | |
Старши специалист "Гражданско състояние" | Ирина Качанска | ||
Директор на дирекция "Правни дейности и главен юрисконсулт" | Албена Паунова | ||
Старши юрисконсулт | |||
Старши юрисконсулт | |||
Юрисконсулт | Даниела Кръстева | ||
Юрисконсулт | |||
Началник отдел "Обществени поръчки" | Десислава Алайкова-Стоева | Десислава Алайкова-Стоева | Десислава Алайкова-Стоева |
Главен експерт "Обществени поръчки" | Ганка Рублева | Ганка Рублева | Ганка Рублева |
Юрисконсулт | Силвия Петрова | Силвия Петрова | Силвия Петрова |
Юрисконсулт | |||
Юрисконсулт | Ани Шопкина | Ани Шопкина | |
Началник сектор "Протокол и връзки с обществеността" | |||
Главен специалист "Протокол" | Ангелина Иванчева | Ангелина Иванчева | Ангелина Иванчева |
Главен специалист "Връзки с обществеността" | Зоя Александрова | Зоя Александрова | Зоя Александрова |
Главен експерт "Подпом. и осиг. работата на Общ. съвет" | Аделина Йорданова | Аделина Йорданова | Аделина Йорданова |
Началник отдел "Местни приходи" | Биляна Станимирова | Биляна Станимирова | Биляна Станимирова |
Старши "Данъчен инспектор" | Марияна Стоянова | Марияна Стоянова | Марияна Стоянова |
Старши "Данъчен инспектор" | Соня Христова | Соня Христова | Соня Христова |
Старши "Данъчен инспектор" | Десислава Помпулска | Десислава Помпулска | Десислава Помпулска |
Старши "Данъчен инспектор" | Цветелина Райчева | Цветелина Райчева | Цветелина Райчева |
Юрисконсулт | |||
Старши специалист "Местни приходи" | Юлия Джонева | Юлия Джонева | Юлия Джонева |
Старши специалист "Местни приходи" | Таня Матуска | Таня Матуска | Таня Матуска |
Старши специалист "Местни приходи" | Магдалена Цветкова | Магдалена Цветкова | Магдалена Цветкова |
Старши специалист "Местни приходи" | |||
Старши специалист "Местни приходи" | Румяна Кирилова | Румяна Кирилова | Румяна Кирилова |
Старши счетоводител | Красимира Кирилова-Панайотова | Красимира Кирилова-Панайотова | Красимира Кирилова-Панайотова |
Старши счетоводител | Мила Георгиева | Мила Георгиева | Мила Георгиева |
Старши счетоводител-касиер приходи | Маряна Павлова | Маряна Павлова | Маряна Павлова |
Старши юрисконсулт | Мартин Скрипкин | Мартин Скрипкин | Мартин Скрипкин |
Старши инспектор "Проверка, ревизии и контрол" | Емилия Цветкова | Емилия Цветкова | Емилия Цветкова |
Старши инспектор "Проверка, ревизии и контрол" | Людмила Яначкова | Людмила Яначкова | Людмила Яначкова |
Старши инспектор "Проверка, ревизии и контрол" | Станислава Николова |
Станислава Николова | |
Директор на Дирекция "Икономически дейности" | Аделина Йовева | Аделина Йовева | Аделина Йовева |
Главен експерт "Разпореждане с общ.собственост" | Капка Йорданова | Капка Йорданова | Капка Йорданова |
Главен експерт "Отдаване под наем на общ. собственост" | Галя Милушева | Галя Милушева | |
Старши специалист "Отчуждаване и продажби" | Гергана Аначкова | Гергана Аначкова | Гергана Аначкова |
Старши специалист "Актуване на общ. собсв. и поддърж. на архива" | Елвира Цонева | Елвира Цонева | Елвира Цонева |
Старши специалист "Отдаване под наем на общ. собственост" | Ваня Михайлова | Ваня Михайлова | Ваня Михайлова |
Главен експерт "Лесничей" | Анелия Алексова | Анелия Алексова | Анелия Алексова |
Старши специалист "Отдаване под наем на общ. собств. общ. друж. и предприятия" | Кристина Петрова | Кристина Петрова | Кристина Петрова |
Старши специалист "Горски надзирател" | Румен Апостолов | Румен Апостолов | Румен Апостолов |
Старши специалист "Горски надзирател" | Николай Николов | Николай Николов | Николай Николов |
Старши специалист "Горски надзирател" | |||
Старши специалист "Горски надзирател" | |||
Главен експерт "Земеделие" | Екатерина Златанова | Екатерина Златанова | Екатерина Златанова |
Старши експерт "Стопански дейности" | |||
Главен специалист "Стопански дейности" | Теодор Георгиев | Теодор Георгиев | |
Главен експерт "Организация на транспорта" | Георги Борисов | Георги Борисов | Георги Борисов |
Главен експерт "Организация на обществения транспорт" | Даниела Бакалска | ||
Юрисконсулт | Виктория Стамболийска | Виктория Стамболийска | Виктория Стамболийска |
Главен архитект | Стояна Чавдарова | Стояна Чавдарова | Стояна Чавдарова |
Началник отдел "Кадастър, регулация и УП" | Йордан Тасев | Йордан Тасев | Йордан Тасев |
Главен експерт "Устройствено планиране" | Венцеслав Кръстев | Венцеслав Кръстев | Венцеслав Кръстев |
Старши експерт "Кадастър и регулация" | Иво Иванов | Иво Иванов | |
Старши експерт "Устройство на територията" | |||
Старши специалист "Поддържане на планове" | Диана Андреева | ||
Старши специалист "Кадастър и регулация" | Сашка Струканска | Сашка Струканска | Сашка Струканска |
Старши специалист "Кадастър и регулация" | |||
Старши специалист "Кадастър и регулация" | |||
Старши специалист "Устройствено планиране" | Елена Стоянова | Елена Стоянова | Елена Стоянова |
Началник отдел "Инвестиционно проектиране и разрешаване на строителството" | Надежда Таринска | Надежда Таринска | Надежда Таринска |
Старши експерт "Инвестиционно проектиране" | |||
Главен специалист "Технически архив" | Валентина Бояджиева | Валентина Бояджиева | Валентина Бояджиева |
Старши специалист "Технически секретар и секретар на ОбЕСУТ" | Росица Цветкова | Росица Цветкова | Росица Цветкова |
Старши специалист "Инвестиционно проектиране" | Елка Златкова-Симеонова | Елка Златкова-Симеонова | Елка Златкова-Симеонова |
Старши експерт "Зелена система" | Андрей Димитров | Андрей Димитров | Андрей Димитров |
Старши юрисконсулт | Марина Цекова-Христова |
Марина Цекова-Христова | Марина Цекова-Христова |
Началник отдел "Контрол по строителството" | Евгения Петрова | Евгения Петрова | Евгения Петрова |
Главен експерт "Контрол по строителството" | Йордан Трайков | Йордан Трайков | Йордан Трайков |
Главен експерт "Контрол по строителството" | Ели Карамфилова | Ели Карамфилова | Ели Карамфилова |
Старши експерт "Контрол по строит. и въвежд. в експлоатация" | Елена Тодорова | |
|
Старши специалист "Контрол по строителството" | Райна Спасова | Райна Спасова | Райна Спасова |
Старши специалист "Контрол по строителството" | Антоанета Йорданова | Антоанета Йорданова | Антоанета Йорданова |
Старши специалист "Контрол по строителството" | Теменужка Методиева | Теменужка Методиева | Теменужка Методиева |
Старши специалист "Контрол по строителството" | Юлияна Стоименова | Юлияна Стоименова | Юлияна Стоименова |
Началник отдел "Капиталово строителство и екология" | Илиян Фусков | Илиян Фусков | Илиян Фусков |
Главен експерт "Архитектура и строителство" | Емил Кирилов | |
Емил Кирилов |
Главен експерт "Архитектура и строителство" | Румяна Стоянова | Румяна Стоянова | Румяна Стоянова |
Главен експерт "Екология" | Ирина Велкова | Ирина Велкова | Ирина Велкова |
Старши експерт "В и К" | Милена Христова | Милена Христова | Милена Христова |
Старши експерт "Пътно строителство" | Кирил Арнаудов | Кирил Арнаудов | Кирил Арнаудов |
Старши експерт "Озеленяване" | Велизар Иванов | Велизар Иванов | Велизар Иванов |
Старши експерт "Електрообзавеждане и електрооборудване" | |||
Старши специалист "Ценообразуване и ремонтни дейности" | Димитринка Кръстева | Димитринка Кръстева | Димитринка Кръстева |
Старши специалист "Екология" | Евгения Дедьова | ||
Директор на Дирекция "Култура, образование, младежки дейности и спорт" | Нели Петкова | Нели Петкова | Нели Петкова |
Началник отдел "Култура и дух. развитие" | Димитринка Укалска | Димитринка Укалска | Димитринка Укалска |
Старши специалист "Координатор-напр. програми и инф. култ. дейн." | Емануела Дюлгерска-Миланова | Емануела Дюлгерска-Миланова | |
Старши специалист "Координатор-направление ХС, читалища" | Слава Соколова | Слава Соколова | Слава Соколова |
Старши специалист "Координатор-направл. реклама и адм. дейност" | Ралица Стойчева | Ралица Стойчева | Ралица Стойчева |
Старши специалист "Координатор-направл. духовно разв. и раб. с подр." | Любляна Начева | Любляна Начева | |
Старши специалист "Координатор-направл. култ. инст. прогр. на култ. инст." | |
||
Главен експерт "Образование" | |||
Старши специалист "Организатор ИО" | Татяна Станкова | Татяна Станкова | Татяна Станкова |
Старши експерт "Технолог, консултант по храненето" | Анастасия Бояджиева | Анастасия Бояджиева | |
Старши експерт "Младежки дейности" | |||
Старши експерт "Спорт" | Стоян Стоянов | Стоян Стоянов | Стоян Стоянов |
Главен експерт "Маркетинг" | Ива Брусарска | Ива Брусарска | Ива Брусарска |
Главен специалист "Лицензиране и категоризиране" | Стоян Дертлийски | Стоян Дертлийски | Стоян Дертлийски |
Старши експерт Туристическа дейност" | |||
Старши експерт "Публична информация" | Десислава Петрова | Десислава Петрова | Десислава Петрова |
Старши експерт "Туристическа реклама" | |||
Началник отдел "Планиране и подготовка на проекти" | Мила Иванова | Мила Иванова | Мила Иванова |
Главен експерт "Планиране и подготовка на проекти" | |||
Главен експерт "Планиране и подготовка на проекти" | Лила Бояджиева | Лила Бояджиева | |
Главен експерт "Планиране и подготовка на проекти" | Детелина Фускова | Детелина Фускова | |
Старши експерт "Подготовка на проекти" | Елиза Мандалска | Елиза Мандалска | Елиза Мандалска |
Старши експерт "Подготовка на проекти" | Десислава Любенова | Десислава Любенова | Десислава Любенова |
Младши експерт "Технически сътрудник и архив" | |||
Началник отдел "Социални дейности" | Светослава Макенджиева | ||
Старши експерт "Социална политика" | Ивона Кирилова | Ивона Кирилова | Ивона Кирилова |
Старши експерт "Социални дейности" | Емилия Иванова | Емилия Иванова | Емилия Иванова |
Старши експерт "Социални дейности" | Росица Амзова-Божкова | Росица Амзова-Божкова | Росица Амзова-Божкова |
Старши експерт "Социални дейности и програми" | |||
Главен специалист "Социални дейности" | Анна Стойнева | Анна Стойнева | Анна Стойнева |
Старши специалист "Социални дейности и програми" | Теменужка Горчовска | Теменужка Горчовска | Теменужка Горчовска |
Началник отдел "Здравеопазване и жилищна политика" | Васил Велинов | Васил Велинов | Васил Велинов |
Главен експерт "Жилищна политика" | Галя Вангелова | Галя Вангелова | Галя Вангелова |
Старши експерт "Жилищна политика" | Радостина Георгиева | Радостина Георгиева | Радостина Георгиева |
Старши експерт "Здравеопазване" | Любка Караджова-Ковачева | Любка Караджова-Ковачева | Любка Караджова-Ковачева |
Главен специалист "Жилищна политика" | Ивета Христова | ||
Главен специалист "Общински жилищен фонд" | Десислава Пилитова | Десислава Пилитова | Десислава Пилитова |