ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ КЮСТЕНДИЛ / РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ | Политика за достъпност | Карта на сайта

bg BG en EN ru RU

График за събеседване на допуснати кандидати

По проект № BGLD-2.003-0004 „Образование и грижи в ранна детска възраст в Община Кюстендил“, финансиран с Договор № BGLD-2.003-0004-C01 по програма „Местно развитие, намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи“, финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014 – 2021г.

 

 

ДАТА

КАНДИДАТ

 

ЧАС

07.09.2022 ГОД. (СРЯДА)

1.                  

07.09.2022

Благовеста Михайлова Димова

09:00

2.                  

07.09.2022

Мариана Петрова Тодорова

09:10

3.                  

07.09.2022

Цветелина Маринова Първанова

09:20

4.                  

07.09.2022

Теодора Влериева Игнатова

09:30

5.                  

07.09.2022

Ани Ясенова Стоичкова

09:40

6.                  

07.09.2022

Венелина Николова Граховска

09:50

7.                  

07.09.2022

Ангелина Валентинова Райчева

10:00

8.                  

07.09.2022

Габриела Георгиева Георгиева

10:10

9.                  

07.09.2022

Ирина Ангелова Станкова

10:20

10.             

07.09.2022

Светлана Петрова Георгиева

10:30

11.             

07.09.2022

Силвия Любомирова Тонева

10:40

12.             

07.09.2022

Ирена Георгиева Кирилова

10:50

13.             

07.09.2022

Константина Цекова Цекова

11:00

14.             

07.09.2022

Даниела Иванова Тасева

11:10

15.             

07.09.2022

Весела Петрова Митова – Кирилова

11:20

16.             

07.09.2022

Румен Живков Иванов

11:30

17.             

07.09.2022

Ваня Миткова Горчовска

11:40

18.             

07.09.2022

Цветелина Малинова Антова

11:50

19.             

07.09.2022

Гергана Руменова Тачкова

12:00

20.             

07.09.2022

Денислав Валентинов Георгиев

12:10

21.             

07.09.2022

Албена Симеонова Илиева

12:20

22.             

07.09.2022

Диана Димитрова Веселинова

12:30

23.             

07.09.2022

Диана Даниелова Георгиева

12:40

24.             

07.09.2022

Ралица Димитрова Николова

12:50

08.09.2022 ГОД. (ЧЕТВЪРТЪК)

25.             

08.09.2022

Мирослав Любенов Методиев

09:00

26.             

08.09.2022

Кристина Христова Георгиева

09:10

27.             

08.09.2022

Станислава Николаева Янева

09:20

28.             

08.09.2022

Даниела Любчова Александрова

09:30

29.             

08.09.2022

Жулиета Кирилова Касабова

09:40

30.             

08.09.2022

Цветелина  Георгиева  Стойнева

09:50

31.             

08.09.2022

Димитрина Асенова Кирова

10:00

32.             

08.09.2022

Росица Иванова Митрева

10:10

33.             

08.09.2022

Росита  Николаева Любенова

10:20

34.             

08.09.2022

Наташа Велинова Димитрова

10:30

35.             

08.09.2022

Стефанка  Стоянова Тодорова -Любенова

10:40

36.             

08.09.2022

Венета Кирилова Спасова

10:50

37.             

08.09.2022

Настенка Асенова Илиева

11:00

38.             

08.09.2022

Невина Михалова Данчева

11:10

39.             

08.09.2022

Зоя Димитрова Милева

11:20

40.             

08.09.2022

Снежана Красимирова Чернева

11:30

41.             

08.09.2022

Мариана Райчева Янева

11:40

42.             

08.09.2022

Милена Симеонова Димитрова

11:50

43.             

08.09.2022

Ива Мирославова Иванова

12:00

44.             

08.09.2022

Йоана Георгиева Георгиева 

12:10

45.             

08.09.2022

Нели Евгениева Христова

12:20

46.             

08.09.2022

Татяна Иванова Малинова

12:30

47.             

08.09.2022

Мирела Емилова Христова

12:40

48.             

08.09.2022

Милчо Иванов Блачев

12:50

49.             

08.09.2022

Саша Георгиева Дончева

13:00

09.09.2022 ГОД. (ПЕТЪК)

50.             

09.09.2022

Галина Рилчова Димитрова

09:00

51.             

09.09.2022

Надежда Кирилова Димитрова

09:10

52.             

09.09.2022

Даниела Ананиева Венкова

09:20

53.             

09.09.2022

Елизабет Василева Боянова

09:30

54.             

09.09.2022

Десислава Василева Димитрова

09:40

55.             

09.09.2022

Рени Кирилова Колева

09:50

56.             

09.09.2022

Стефан Желязков Тодоров

10:00

57.             

09.09.2022

Биляна Емилова Йорданова

10:10

58.             

09.09.2022

Маргарита Георгиева Николова

10:20

59.             

09.09.2022

Биляна Йорданова Борисова

10:30

60.             

09.09.2022

Анна Спасова Милчова

10:40

61.             

09.09.2022

Виолета Райчова Илиева - Добринова

10:50

62.             

09.09.2022

Светлана Всилиева Николова

11:00

63.             

09.09.2022

Евелина Василева Симеонова

11:10

64.             

09.09.2022

Катя Ивайлова  Павлова

11:20

65.             

09.09.2022

Величка Гикова Петрова

11:30

66.             

09.09.2022

Соня Иванова Петрова

11:40

67.             

09.09.2022

Елена Иванова Андонова

11:50

68.             

09.09.2022

Ивелина Живкова Митева

12:00

69.             

09.09.2022

Десислава Смиленова Методиева

12:10

70.             

09.09.2022

Мирослава Радославова Христова

12:20

71.             

09.09.2022

Юлия Асенова Михайлова

12:30

72.             

09.09.2022

Катеринка Кирилова Вурбажка

12:40

73.             

09.09.2022

Валентина Асенова Илиева

12:50

74.             

09.09.2022

Снежана Живкова Панова

13.00

75.             

09.09.2022

Рени Крумова Велкова

13.10

 

 

СЪБЕСЕДВАНЕТО ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ В СГРАДАТА НА ОБЩИНА КЮСТЕНДИЛ,

 

КАБИНЕТ 45

 

Споделете в социалните мрежи:

Прочетена 169 пъти

Контакти

  078/ 55 11 66
  078/ 55 10 04
  гр.Кюстендил, пл. "Велбъжд" № 1
  БУЛСТАТ 000261517