СПИСЪК НА ОЦЕНЕНИ И КЛАСИРАНИ КАНДИДАТИ ЗА ПЕРСОНАЛ В ТРИ СОЦИАЛНИ УСЛУГИ - ЦЕНТЪР ЗА НАСТАНЯВАНЕ ОТ СЕМЕЕН ТИП ЗА ПЪЛНОЛЕТНИ ЛИЦА С УМСТВЕНА ИЗОСТАНАЛОСТ – „КОКИЧЕ“, „ЗДРАВЕЦ“ И „ ЕДЕЛВАЙС“
- Ръководител
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Ивайло Миланов Йовев |
15 |
2. |
Милица Вескова Якимова |
14 |
- Социален работник
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Чавдар Петров Анастасов |
15 |
2. |
Николета Антонова Иванова |
14 |
3. |
Константина Цекова Цекова |
13 |
4. |
Румен Живков Иванов |
7 |
5. |
Ваня Миткова Горчовска |
7 |
- Медицински специалист
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Николина Кирилова Стефанова |
15 |
2. |
Стефанка Стоянова Тодорова-Любенова |
13 |
3. |
Снежанка Стоилова Кьосева |
12 |
4. |
Румен Петров Сефтерски |
11 |
5. |
Виолина Димитрова Велинова |
10 |
- Трудотерапевт
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Любляна Красимирова Начева |
15 |
2. |
Пламен Богомилов Гогев |
15 |
3. |
Славейка Павлова Христова |
15 |
4. |
Лидия Йорданова Бързачка |
13 |
5. |
Ася Иванова Димитрова |
12 |
6. |
Румен Живков Иванов |
11 |
7. |
Десислава Кирилова Ризова |
10 |
8. |
Ваня Миткова Горчовска |
7 |
- Кинезитерапевт/Рехабилитатор
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Златка Крумова Симеонова |
10 |
- Социален терапевт
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Анелия Милчова Десподова |
12 |
2. |
Желка Василева Илиева |
12 |
3. |
Катеринка Кирилова Вурбажка |
12 |
4. |
Росица Боянова Велинова |
12 |
5. |
Елена Георгиева Гребенарска |
12 |
6. |
Анелия Ангелова Стефанова |
12 |
7. |
Димитринка Веркова Стоянова |
12 |
8. |
Елена Драганова Иванова |
12 |
9. |
Силвия Симеонова Николова |
12 |
10. |
Елеонора Методиева Симеонова |
12 |
11. |
Нели Изидорова Манкина |
12 |
12. |
Даниела Найденова Георгиева |
12 |
13. |
Росица Кирилова Муржова |
12 |
14. |
Снежа Бонева Георгиева |
12 |
15. |
Детелина Георгиева Балтийска |
12 |
16. |
Илиана Георгиева Кирилова |
12 |
17. |
Наталия Младенова Арсова |
12 |
18. |
Жана Райчова Алексова |
12 |
19. |
Даниела Стефанова Борова |
12 |
20. |
Иглика Игнатова Христова-Иванова |
12 |
21. |
Теменужка Ангелова Ненова |
12 |
22. |
Лора Любомирова Шопова |
11 |
23. |
Гергана Методиева Иванова |
7 |
24. |
Емилия Спасова Коцева |
7 |
25. |
Вяра Василева Костадинова |
7 |
- Счетоводител
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Росица Симеонова Кирилова |
15 |
- Касиер/Домакин
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
1. |
Антония Грозданова Стоянова-Георгиева |
14 |
2. |
Елмира Точева Ненова |
13 |
3. |
Лидия Йорданова Бързачка |
12 |
4. |
Маринела Георгиева Георгиева |
11 |
5. |
Даниела Ананиева Венкова |
10 |
6. |
Десислава Добрева Димитрова |
9 |
7. |
Десислава Кирилова Ризова |
8 |
8. |
Ваня Миткова Горчовска |
7 |
- Шофьор/Работник поддръжка
№ |
ИМЕ НА КАНДИДАТА |
ТОЧКИ |
|
Бойко Петров Борисов |
11 |
|
Бисер Иванов Сандев |
11 |
|
Ивайло Евгениев Пейчев |
9 |
|
Румен Живков Иванов |
8 |
Трудов договор се сключва с лицето, класирано на 1 - во място за позиции №5 и № 7 в списъка с оценени и класирани кандидати за заемане на съответната длъжност.
Трудов договор се сключва с лицата, класирани от 1 - во място до 2-ро място за позиция № 1 в списъка с оценени и класирани кандидати за заемане на съответната длъжност.
Трудов договор се сключва с лицата, класирани от 1 - во място до 3-то място за позиции от № 2 до № 4 и за позиции №8 и № 9 в списъка с оценени и класирани кандидати за заемане на съответната длъжност.
Трудов договор се сключва с лицето, класирано на 1 - во място до 21-во за позиция № 6 в списъка с оценени и класирани кандидати за заемане на съответната длъжност.
В 7-дневен срок от обявяването на списъците с класиране всяко кандидатствало лице може да направи възражение пред Кмета на Община Кюстендил.