ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ КЮСТЕНДИЛ / РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ | Политика за достъпност | Карта на сайта

bg BG en EN ru RU

Списък допуснати и недопуснати кандидати до субеседване ЦУРДР

Във връзка с изпълнение на проект „Услуги за ранно детско развитие в община Кюстендил”, процедура за директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05М90Р001-2.004 „Услуги за ранно детско развитие”, приоритетна ос: „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване” по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014 -2020 г. и утвърдена от Кмета на Община Кюстендил „Процедура за подбор на персонал”

 

І. ДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ ДО СЪБЕСЕДВАНЕ  

 

ДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ

 

ДЛЪЖНОСТ

МОТИВИ/

ДОПЪЛНИТЕЛНИ УМЕНИЯ

1.       

Михаела Димитрова Цветкова

Управител

Социален работник

Отговаря на изискванията

2.       

Кристин  Силвиева Донкова

Управител

Отговаря на изискванията

3.       

Венелина Николова Граховска

Социален работник

Отговаря на изискванията

4.       

Милена Николова Янкова

Социален работник

Отговаря на изискванията

5.       

Диана Димитрова Веселинова

Социален работник

Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист

Отговаря на изискванията

6.       

Павлин Христов Диков

Социален работник

Отговаря на изискванията

7.       

Оля Петрова Тодорова

Социален работник

Отговаря на изискванията

8.       

Цветелина Маринова Първанова

Социален работник

Отговаря на изискванията

9.       

Камелия Тончева Механджийска

Социален работник

Отговаря на изискванията

10.   

Капка Емилова Владимирова

Социален работник

Отговаря на изискванията

11.   

Светлана Анатолиевна Коняшина

Акушерка/Медицинска сестра

Медиатор , отговорник спомагателни дейности/Хигиенист

Отговаря на изискванията

12.   

Малинка Станимирова Димитрова

Акушерка/Медицинска сестра

 

Отговаря на изискванията

13.   

Светла Райчова Георгиева           

Педиатър

Отговаря на изискванията

14.   

Ивета Ивова Димитрова

Специален педагог

Логопед

Отговаря на изискванията

15.   

Яна Златомирова Иванова

Логопед

Отговаря на изискванията

16.   

Ася Георгиева Чаушева

 

Рехабилитатор/Кинезитерапевт

Отговаря на изискванията

17.   

Слави Методиев Давидков

Рехабилитатор/Кинезитерапевт

 

Отговаря на изискванията

18.   

Здравчо Бойков Шивачев

Психолог

Отговаря на изискванията

19.   

Жулиета Кирилова Касабова

Психолог

Отговаря на изискванията

20.   

Виолета Славчова Михалкова

Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист

Отговаря на изискванията

21.   

Антоанета Георгиева Михалкова

Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист

Отговаря на изискванията

22.   

Елена Страхилова Павлова- Парлапанска

Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист

Отговаря на изискванията

23.   

Нели Евгениева Христова

Медиатор ,отговорник спомагателни дейности/Хигиенист

Отговаря на изискванията

24.   

Иво Райчов Паунов

 

Шофьор

 

Отговаря на изискванията

 

ІІ. НЕДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ ДО СЪБЕСЕДВАНЕ

 

НЕДОПУСНАТИ КАНДИДАТИ

ДЛЪЖНОСТ

МОТИВИ

1.

Светлана Анатолиевна Коняшина

Социален работник

Не е представено копие на документ/и за завършено образование, съгласно изискванията

Споделете в социалните мрежи:

Прочетена 346 пъти

Контакти

  078/ 55 11 66
  078/ 55 10 04
  гр.Кюстендил, пл. "Велбъжд" № 1
  БУЛСТАТ 000261517 

 

Този уебсайт използва "бисквитки", за да гарантира, че получавате най-доброто изживяване от нашия уебсайт